Корзина покупок

Товаров: 0 (0 грн)
В корзине пусто!
(044)38-38-144 (093)351-48-80
(068)17-00-801 (095)502-08-94
Категории

в корзину

Корзина покупок
 
Язык  RussianУкраинский

Купить Арт-буки

Вид: Список / Сетка
На странице:
Купить Арт-буки
Арт-бук - блокноти для творчості, в яких можна вести щоденники, робити замальовки, записувати творчі ідеї.
Кожен арт-бук стилізований і йде в певній темі. Арт-бук має безліч зображень і цитат.
В інтернет-магазині подарунків Darilka представлені Арт-буки, тема яких пов'язана з образотворчим т худлжественным мистецтвом.
Обкладинки творчих блокнотів ілюстровані під картини і книги знаменитих людей, різних епох.
 
Купити Арт-бук
 
- подарунок для творчих ідей. Відмінний подарунок фотографам, журналістам, дизайнерам...
Стильні блокноти - красивий і яскравий подарунок для дорослих і дітей.
 
Арт-бук, або блокнот, книга для начерків та ескізів, поширений серед художників. Будучи завжди під рукою, він дає можливість відразу залишити свої думки та ідеї на папері. Такий дивовижний блокнот може виявитися корисним не тільки художник, але і романтичного поета, юному романтику, натхненний мандрівникові, просто забудькуватому, але відповідального громадянина.
 
Начебто дрібниця: звичайна книжечка з нелинованными листами (звичайно ж, неодмінно з твердими сторінками, адже часом на бігу доводиться черкати думки, а це незручно), її й не видно в вашому житті, поки не сталося з Вами те, що захотілося залишити в пам'ять довше. І тоді вже всі перестає бути дріб'язком, а має значення. І люди навколо, і раптом обідній час, і книжкова обкладинка, і закладка на щільному сторінці.
 
Ви коли-небудь замислювалися, що в нашому світі все має значення: кожна дрібниця, будь-яке слово, саме незначне дію, ледь кинутий погляд... У нашому інтернет-магазині все точно також: ви не знайдете жодної позбавленою сенсу речі. Всі вони створені для людей і їм на допомогу: писати, зберігати, радувати, створювати затишок, прикрашати.
 
І також все, в цих речах, має значення: колір, назва, форма, структура. І всього пара слів може надихнути людину: «Малюй мрії», і Ви відкриваєте свій арт-бук і все у вашій голові вже по-іншому.
 
Чи можна завести «Диво», це поки воно «з соняшником», на обкладинці... а варто відкрити його і всередині цілий ваш світ. Звичайно, обкладинка не завжди відображає те, що всередині. Але ж коли ви вибрали саме цю. А може, хтось вибрав для Вас саме цю, хтось думав про Вас, коли купував Вам арт-бук в подарунок.
 
Купити, подарувати, отримати в подарунок арт-бук може не тільки художник. Кожен з нас. Кожен з нас всередині себе творець. Ми малюємо свій світ самі з чистого аркуша, як у вашому скетчбуке. Це здається, що є речі, які просто речі, але часто вони виявляються помічниками, тому не варто дивитися на дрібниці зверхньо!
  1. Главная
  2. → Купить Арт-буки
  • (044)38-38-144 (093)351-48-80
  • г. Киев, ул. Андрея Малышко, 31
Darilka.com.ua